nr 554 4799
Etsningar
2 st, signerad TLES Lindben, Storm, 24x16, resp signerad Gellats 21, 34x31
Kondition: 1 med skadat glas
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 24 november 2008 kl 17:14:25
| Tid |
Kund |
Bud |
24/11 14:21:05