KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 5544799

nr 554 4799

Etsningar

2 st, signerad TLES Lindben, Storm, 24x16, resp signerad Gellats 21, 34x31

Kondition: 1 med skadat glas

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2008
kl 17:14:25

24/11 14:21:05 1      Vinnande bud